-19%

Система рідинного охолодження ID-Cooling Space LCD SL240, 2х120мм ARGB fans, 4pin PWM, Intel
6 766 ₴
5 456 ₴
- В наявності
- Код: 139906
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компанія ID-COOLING випустила серію систем рідинного охолодження "все в одному" з 2,1-дюймовим РК-дисплеєм, доступним як у чорному, так і білому виконанні з 240 мм радіатором, і з 360 мм, під назвою SL series (скорочення від SPACE LCD). Сердечник насоса з ШІМ, може обертатися з частотою від 0 до 2500, серія SL може забезпечити кращий потік води, ніж попередні покоління, і за потреби підтримувати тихішу роботу.
Крім того, ефективність охолодження гарантує нещодавно розроблений вентилятор із ШІМ розмірами 120x120x27 мм, що працює від 500 до 2000 об/хв, 78 кубічних футів на хвилину, 2,68 мм водяного стовпа, 29,9 дБ (А). Гідродинамічний підшипник використовується для забезпечення безшумної роботи і довговічності. Затискачі для трубок включені в комплект для створення акуратного зовнішнього вигляду. Довжина трубок становить 400 мм для версії 240 мм і 465 мм для версії 360 мм.
За допомогою простого у використанні програмного забезпечення користувачі можуть завантажувати свої власні файли GIF або MP4 для відображе
Артикул виробника: SL240
id mcrtr-293236
Артикул виробника: SL240
id mcrtr-293236
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | є |
| Довжина патрубків | 465 мм |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпи | 3-pin |
| Колір | Black |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Підсвічування | ARGB |
| Режим керування | PWM/DC |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25 мм |
| Розмір радіатора | 270 x 120 x 27 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охолодження | рідинне охолодження |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 120 мм |
| Форм-фактор системи | 240 мм |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500-2000 обертів/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 456 ₴


