-4%

Монітор 27" Philips 27E1N1600AE/00 чорний, Adaptive Sync, WLED, IPS, 2560x1440, 4 мс, 100 Гц, 350 кд/м², 1500:1, 178°/178°,
13 104 ₴
12 636 ₴
- В наявності
- Код: 139950
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей монітор створений для того, щоб ви завжди були на зв’язку. Завдяки таким функціям, як USB-C 3.2 із підтримкою заряджання, користувачі можуть легко заряджати підключений пристрій і працювати за допомогою одного кабелю. Крім того, єдиний кабель забезпечує охайність робочого простору.
Особливості монітора Philips 27E1N1600AE/00
- Швидке оновлення 100 Гц для надзвичайно плавного зображення. Цей дисплей Philips оновлює зображення на екрані до 100 разів на секунду, що робить його набагато швидшим у порівнянні зі стандартним дисплеєм. Завдяки частоті кадрів 100 Гц геймери можуть бачити на екрані ті важливі деталі, які показують пересування ворогів у надзвичайно плавному русі, щоб у них було легко поцілити.
- Кришталево чітке зображення завдяки Quad HD 2560 x 1440 пікселів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | є |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | є |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 100x100 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 4 кг |
| Вага з підставкою | 5.8 кг |
| Вбудовані динаміки | 2 x 2 Вт |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 4 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 617x357x46 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 617x483x220 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм, USB |
| Діагональ екрана | 27" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 25.5 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1500:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | 1 |
| Кількість USB Type-C | 1 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип покриття екрану | антивідблискове |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 636 ₴


