-1%

Монітор 16.1" Arzopa G1 Game (Z1RC), чорний, WLED, IPS, 2560x1600, 16:9, 5 мс, 144 Гц, 250 кд/м², 1200:1, 85°/85°, 2xType-C/
9 833 ₴
9 767 ₴
- В наявності
- Код: 140056
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний монітор ARZOPA, виготовлений із високоякісних і міцних металевих матеріалів. Монітор із вбудованою підставкою можна легко налаштувати під бажаний кут огляду.
Ключові особливості портативного монітора Arzopa G1 Game (Z1RC)
- Чудовий дисплей 2,5K QHD. З роздільною здатністю 2,5K QHD при роздільній здатності 2560x1600 пікселів зображення чіткіше та індивідуальніше, пікселі непомітні. Чудово підходить для створення контенту або перегляду потокового медіа.
- Найкращий компаньйон для ноутбука. Розширте свій екран в офісі, вдома чи в дорозі за допомогою цього зручного компактного дисплея. Зручно розташуйте монітор ліворуч, праворуч або позаду ноутбука. Подвійні порти USB-C з кожного боку забезпечують універсальність і кращу портативність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARZOPA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | miniHDMI |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | немає |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Немає |
| Вага з підставкою | 0.78 кг |
| Вбудовані динаміки | 2 x 1 Вт |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 5 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 366.4 x 227.8 x 9.4 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | USB |
| Діагональ екрана | 14-17.9" |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1200:1 |
| Кути огляду | 85°/85° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип покриття екрану | глянцевий |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 767 ₴


