
Кулер для процесора Zalman CNPS13X, чорний, алюміній/мідь, 1x120 мм, для Intel 1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, до 240 Вт, висота 159
2 728 ₴
2 467 ₴
- В наявності
- Код: 140063
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Кільцевий вентилятор Zalman AF120 з лопатями Shark Fin
На відміну від звичайного вентилятора, спеціально розроблений кільцевий вентилятор Zalman AF120 з лопатями типу "акулячий плавник" (Shark Fin) забезпечує мінімальний опір повітряному потоку, що дозволяє знизити рівень шуму при роботі. Гідропідшипник, як кульковий підшипник, не контактує з металом, а шар мастила замінює підшипник. Це забезпечує низький рівень шуму, низький рівень нагрівання та ударостійкість, що робить його надзвичайно міцним і довговічним.
Верхня кришка з адресним RGB-підсвічуванням
Приголомшливі кольори ARGB сяють крізь верхню кришку CNPS13X, представляючи вашу збірку в найкрасивішому світлі з повною синхронізацією ARGB через 4-контактний штекерний роз’єм.
RDTH (теплові трубки зворотного прямого контакту)
Технологія RDTH від Zalman застосовується для мінімізації теплового опору та максимізації ефективності охолодження.
DTH (теплові трубки прямого контакту): Пряма передача тепла до теплових тру
Артикул виробника: CNPS13XBLACK
id mcrtr-295116
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 810 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 135 x 79 x 159 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 5 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 240 Вт |
| Матеріал основи | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
- Ціна: 2 467 ₴


