
Система рідинного охолодження Zalman Alpha 2 A24, чорний (ALPHA2A24чорний)
4 622 ₴
4 572 ₴
- В наявності
- Код: 140065
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Zalman Alpha2 A24 Black являє собою ідеальне рішення для ефективного і безшумного охолодження вашого процесора. Цей високоякісний пристрій сумісний як із новітніми процесорами Intel 14-го покоління, так і з AMD Ryzen, забезпечуючи ідеальну роботу та надійне охолодження. Унікальний дизайн системи містить у собі насос з адресованим RGB-підсвічуванням, який не тільки ефективно охолоджує, але й привертає увагу стильними візуальними ефектами.
Особливість Zalman Alpha2 A24 Black - це його інтелектуальна система керування температурою. З реальним відображенням температури CPU прямо з BIOS, ви завжди будете в курсі поточного стану вашої системи. Поворотний насос на 360 градусів дає змогу гнучко налаштовувати розташування трубок і логотипу, що додає зручності в установці та естетики у вашому системному блоці.
Інноваційна конструкція водяного насоса і мідна база забезпечують максимальну продуктивність охолодження, мінімізуючи залишки рідини та запобігаючи перегріванню. Завдяки цьому, Zalman Alpha
Артикул виробника: ALPHA2A24BLACK
id mcrtr-295118
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1850 г |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | є |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпи | 3-pin |
| Колір | Black |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Підсвічування | ARGB |
| Режим керування | PWM/DC |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25 мм |
| Розмір помпи | 73 x 73 x 58 мм |
| Розмір радіатора | 277 x 120 x 27 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | рідинне охолодження |
| Тип підшипника | керамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 120 мм |
| Форм-фактор системи | 240 мм |
| Швидкість обертання вентиляторів | 600-2000 обертів/хв |
- Ціна: 4 572 ₴


