
Корпус Zalman P10, білий, Mini Tower, без БЖ, для Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0, макс. CPU - 173 мм / VGA - 384 мм,
3 938 ₴
3 298 ₴
- В наявності
- Код: 140068
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Корпус Zalman P10 White (P10WHITE) втілює в собі гармонію сучасного дизайну та високої функціональності, пропонуючи користувачеві не тільки естетичну насолоду, а й максимальні можливості для створення ідеального комп'ютерного складання. Цей корпус привертає увагу своїм білосніжним оздобленням і панорамним краєвидом на внутрішні компоненти завдяки передній і бічній панелям із загартованого скла. Вони не тільки захищають, але й підкреслюють унікальність кожного елемента вашої системи.
Внутрішня організація Zalman P10 White продумана до найдрібніших деталей. Просторий внутрішній простір дає змогу розмістити найсучасніші комплектуючі, включно з відеокартами завдовжки до 384 мм і процесорними кулерами заввишки до 173 мм. Високий ступінь вентиляції забезпечується підтримкою встановлення до трьох вентиляторів на верхній панелі і до трьох вентиляторів на нижній панелі, що в поєднанні з магнітними пиловими фільтрами гарантує ефективне охолодження і чистоту системи. Інноваційні рішення, як-от інтуїтивн
Артикул виробника: P10WHITE
id mcrtr-295121
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 418x216x422 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Колір | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 173 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 384 мм |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 3x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Mini Tower |
- Ціна: 3 298 ₴


