
Корпус Zalman P30 BW, чорний/білий, Mini Tower, без БЖ, для Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0, макс. CPU - 173 мм / VGA -
5 577 ₴
5 515 ₴
- В наявності
- Код: 140070
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Панорамний корпус Zalman P30 BW для сучасної домашньої чи ігрової станції, сумісний із актуальними компонентами. Передня та бічна панелі із загартованого скла. Забезпечено активне обдування компонентів за рахунок перфорації металевої поверхні панелей корпусу. Продумано захист від пилу. У комплекті 3х120мм ARGB вбудованих вентиляторів. Вентилятори на бічній панелі – реверсні: забезпечують приплив повітря ззовні. Вентилятор на задній панелі працює на видуві. Корпус укомплектований усіма необхідними деталями для складання та подальшої експлуатації, є стандартні сучасні актуальні інтерфейси та роз’єми.
Артикул виробника: P30BW
id mcrtr-295124
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 453 x 429 x 235 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Колір | Black/White |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 173 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 420 мм |
| Місць для вентиляторів | 9 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм/1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/140 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Mini Tower |
- Ціна: 5 515 ₴


