
IP камера Hikvision 4МП Acusenset DS-2CD2143G2-LIS2U (2.8мм), білий, 4Мп, 1/2.9" Progressive Scan CMOS, 2688x1520, H.264, H.265,
6 087 ₴
- Немає в наявності
- Код: 140093
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
4МП IP камера Hikvision DS-2CD2143G2-LIS2U (2.8 мм) забезпечує якісне зображення з роздільною здатністю 4 МП. Вона оснащена технологією Acusense, яка використовує глибоке навчання для класифікації людей і транспортних засобів, забезпечуючи точне та ефективне виявлення об’єктів, що рухаються. Система Smart Hybrid Light інтегрує інфрачервоні та білі світла, а також пропонує 4 додаткові режими підсвічування, забезпечуючи чітке зображення у різних умовах освітленості. Вбудовані два мікрофони забезпечують аудіо-контроль у режимі реального часу. Камера забезпечує чітке зображення навіть за сильного фонового освітлення завдяки технології справжнього широкого динамічного діапазону (WDR) з діапазоном 120 дБ. Ефективна технологія стиснення H.265+ допомагає оптимізувати використання простору для зберігання відео. Вона також має клас захисту IP67 від води та пилу та клас захисту від вандалізму IK10, забезпечуючи надійну роботу в різних умовах експлуатації.
Артикул виробника: DS-2CD2143G2-LIS2U (2.8ММ)
id mcrtr-295204
Артикул виробника: DS-2CD2143G2-LIS2U (2.8ММ)
id mcrtr-295204
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2688X1520 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | мікрофон |
| Вага | 0.6 кг |
| Габарити | 121.5×97.6 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | є |
| Живлення | DC 12В/PoE |
| Застосування | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Корпус | купольний |
| Кут огляду | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г: 104°, В: 57°, Д: 122° |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матриця | 1/2.9" |
| Оптичний зум | немає |
| Підключення | LAN з PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | -30°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | є |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Формат відеостиснення | H.264, H.265 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 087 ₴


