
IP камера Hikvision DS-2CD2421G0-I (C) (2.8мм), білий, 2Мп, 1/2.7", 1920x1080, f=2.8 мм, ІЧ + PIR до 10 м, LAN с PoE, -10°C ~
4 290 ₴
4 157 ₴
- В наявності
- Код: 140111
- +380 (67) 249-48-482ий номер
4МП ColorVu IP камера Hikvision DS-2CD2T47G2H-LI (eF) (2.8 мм) black
Вулична камера DS-2CD2T47G2H-LI виконана в міцному циліндричному корпусі з металу із захистом IP67, що гарантує повну герметичність і захищає пристрій від пилу та вологи. Усередині корпусу розміщені слот для карти пам'яті microSD об'ємом до 512 ГБ і кнопка для скидання налаштувань до заводських параметрів.
Технології та характеристики зображення
Камера оснащена об'єктивом з фіксованою фокусною відстанню 2.8 мм, що надає кут огляду в 104°, який охоплює значну територію. Використовується 1/1.8-дюймова матриця Progressive CMOS з роздільною здатністю 4 Мп (2688 x 1520), здатна записувати відео з частотою до 25 кадрів за секунду. Технологія ColorVu і світлодіодне підсвічування забезпечують яскраві та чіткі кольорові зображення навіть у нічний час на відстані до 60 метрів.
Інтелектуальні функції
Підтримка стандартів стиснення H.265, H.264, H.264+ і H.265+ дає змогу мінімізу
Артикул виробника: DS-2CD2421G0-I (C) (2.8ММ)
id mcrtr-295359
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Аудіо | мікрофон |
| Вага | 0.12 кг |
| Габарити | 103х64х33 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | є |
| Живлення | DC 12В |
| Застосування | в приміщенні |
| Клас захисту | IP68 |
| Колір | white |
| Корпус | кубічний |
| Кут огляду | 121° і більше |
| Кути огляду | Г: 113.4°, В: 59.8°, Д: 135.6° |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" |
| Оптичний зум | немає |
| Підключення | LAN з PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | є |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Формат відеостиснення | H.264, H.265 |
- Ціна: 4 157 ₴


