
IP камера Dahua DH-IPC-HFW1230DS1-SAW (2.8мм), білий, 2 Мп, 1/2.8" CMOS, 1920x1080, f=2.8 мм, ІЧ підсвічування до 30 м, мікрофон,
2 047 ₴
1 778 ₴
- В наявності
- Код: 140114
- +380 (67) 249-48-482ий номер
2МП Wi-Fi IP камера Dahua DH-IPC-HFW1230DS1-SAW (2.8 мм)
Dahua DH-IPC-HFW1230DS1-SAW відмінно підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. Корпус виконаний з металу та пластику і має ступінь захисту IP67, що робить її стійкою до проникнення пилу і вологи.
Ця модель оснащена фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду в 100 градусів. Камера використовує 1/2.8-дюймову CMOS-матрицю з роздільною здатністю 2 МП з частотою 25 кадрів за секунду.
DH-IPC-HFW1230DS1-SAW має вбудоване ІЧ-підсвічування, яке ефективно висвітлює простір на відстані до 30 метрів, що дає можливість отримувати чітке зображення навіть в умовах низької освітленості.
Пристрій підтримує сучасні кодеки, такі як H. 265, H. 264, H. 264H, H. 264B, Smart H. 265+ і Smart H. 264+, які значно скорочують розмір відеофайлів без втрати їхньої якості.
Додаткові можливості
Камера обладнана Wi-Fi модулем, що полегшує встановлення і дає змогу під
Артикул виробника: DH-IPC-HFW1230DS1-SAW (2.8ММ)
id mcrtr-295551
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | мікрофон |
| Вага | 0.24 кг |
| Габарити | 170х118х86 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Живлення | DC 12В |
| Застосування | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Корпус | циліндричний |
| Кут огляду | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г: 100°; В: 53°; Д: 120° |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.8" |
| Оптичний зум | немає |
| Підключення | Wi-Fi, LAN |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | -30°C ~ +55°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | є |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Формат відеостиснення | H.264H, H.264B, Smart H.265 + / Smart H.264 + |
- Ціна: 1 778 ₴


