-20%

Корпус GameMax Infinity Plus BK, чорний, без БЖ, Mid Tower, для ATX / MicroATX / Mini-ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0, макс. CPU - 160
5 246 ₴
4 172 ₴
- В наявності
- Код: 140188
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус Infinity Mid-Tower Plus ATX Infinity Mid-Tower Plus ATX
Корпус Infinity Mid-Tower Plus ATX має чудовий вигляд, орієнтований на повітряний потік, легко встановлюється і надає достатньо місця для великих відеокарт і керування кабелями.
Особливості
- Сумісність і форм-фактор: Підтримує материнські плати ATX, M-ATX і ITX для гнучких варіантів складання.
- Просунуте охолодження: Підтримує встановлення до 8 вентиляторів і радіаторів для водяного охолодження для оптимальної теплопродуктивності.
- Довговічність і стиль: Виготовлений із міцної сталі SPCC із панелями із загартованого скла для стильного та довговічного дизайну.
- Зберігання та розширення: Надає 1 відсік для HDD 3.5« і 3 відсіки для SSD 2.5», а також 7 слотів розширення для майбутніх апгрейдів.
- Зручні порти I/O: Включає порт USB 3.1 Gen1 і комбінований аудіовихід, з можливістю встановлення RGB-контролера для налаштування.
ТРИСТОРОННЯ ПАН
Артикул виробника: INFINITY PLUS BK
id mcrtr-297446
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 418 x 272 x 454 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Розташування БЖ | збоку |
| Тип корпусу | Midi Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 172 ₴


