
Корпус GameMax ST-612-2U3-TYC 400W, чорний, БЖ 400 Вт, SFX, для Mini-ITX, 1xType-C / 2xUSB 3.0 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 83 мм /
3 233 ₴
- В наявності
- Код: 140191
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключові особливості
- Спрощений, модний зовнішній вигляд
- Запатентована вертикальна система багатопотокового теплового потоку створює найкращі враження.
- У комплекті блок живлення Micro-ATX потужністю 400 Вт.
- Компактний унікальний дизайн шасі, легке встановлення та керування
- Простота розширення, додаткова функція зчитування смарт-карт
- Тверда і велика підставка для корпусу та унікальна портативна конструкція верхньої ручки для зручності перенесення
Корпус GameMax ST-612-2U3-TYC 400W - це ідеальне поєднання функціональності та стилю, призначене для ентузіастів комп'ютерів і професіоналів, які потребують компактного й ефективного рішення. З його елегантним і сучасним зовнішнім виглядом, цей корпус не тільки прикрасить ваше робоче місце, а й забезпечить чудову продуктивність завдяки своїй запатентованій вертикальній системі багатопотокового теплового потоку. Ця унікальна технологія дає змогу ефективно охолоджувати внут
Артикул виробника: ST-612-2U3-TYC 400W
id mcrtr-297455
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | 400 Вт |
| Габарити корпусу | 365 x 295 x 99 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 83 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 170 мм |
| Місць для вентиляторів | 1 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 1x80 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | немає |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Немає |
| Підсвічування | немає |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпусу | SFX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 233 ₴


