-10%

Кулер для процесора GameMax Gamma 90 Digital, білий, алюміній/мідь, 1x92 мм ARGB, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, до
1 416 ₴
1 271 ₴
- В наявності
- Код: 140195
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gamma 90 Digital WH
Повітряний кулер для процесора Gamemax Gamma 90 Digital White Tower, білий колір, чотири термотрубки, підтримка процесорів Intel Gen12, 13 та останніх моделей AMD, світлодіодні ефекти ARGB
- Він також забезпечує максимальну теплову потужність процесора, з якою повинна справлятися система охолодження - 190 Вт? Відображення температури ядра процесора, функція сигналізації про високу температуру.
- 4*6 мм високопродуктивні теплові трубки, виготовлені методом спеченого процесу
- Синхронізований світловий ефект ARGB, інтелектуальний вентилятор з ШІМ-регулюванням температури
- Високий повітряний потік 48,8 кубічних футів за хвилину, гарне розсіювання тепла
- Зміщена конструкція теплових трубок, встановлення без зняття вентилятора, зручніше
- Почорніла вежа, класний вигляд.
Артикул виробника: GAMMA 90 DIGITAL WH
id mcrtr-297570
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | white |
| Вага | 438 г |
| Висота | 130-139 мм |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Конструкція | баштова |
| Підсвічування | ARGB |
| Матеріал основи | мідь |
| Габарити | 95 x 92 x 132 мм |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Максимальний TDP | до 150 Вт |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 271 ₴


