
Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D Box 8x4.7 ГГц (Turbo Boost 5.2 ГГц) сокет AM5
24 000 ₴
21 389 ₴
- В наявності
- Код: 140244
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Процесори AMD Ryzen для настільних комп'ютерів
Неймовірні ігри, продуктивність професійного рівня та чарівні можливості штучного інтелекту.
Найшвидші ігрові процесори у світі
Тільки в процесорах AMD Ryzen представлені моделі з ексклюзивною технологією AMD 3D V-Cache, що забезпечує величезний приріст ігрової продуктивності. AMD поєднує флагманський процесор Ryzen 9800X3D з колосальним об'ємом вбудованої пам'яті 104 МБ, а також із найпередовішими процесорними ядрами, які тільки можна знайти в ігровому ПК, щоб ентузіасти могли використовувати всю міць найвищої ігрової продуктивності.
Грайте в ігри без відеокарти
Новітні процесори AMD Ryzen серії G оснащені найкращою у своєму класі вбудованою графікою, тому ви зможете грати практично в будь-які комп'ютерні ігри з високою роздільною здатністю без додаткових витрат на відеокарту.
Вбудована відеокарта - Radeon Graphics
Кеш 3-го рівня L3 96Мб
Архітектура Zen 5
Техпроцес 4 нм
TDP 120 Вт
Артикул виробника: 100-100001084WOF
id STH0036049 chi-00000009139 smg-154495 aksy-M134502 fa-002 mcrtr-299205
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Сімейство процесора | Ryzen 7 |
| Комплектація | Box |
| Роз'єми | AM5 |
| Внутрішня тактова частота | 5.2 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тепловиділення | 120 Вт |
| Інтегрована графіка | Так |
| Особливості | Підтримка Turbo Core (AMD), Розблокований множник, Підтримка Virtualization Technology, Підтримка AMD64/EM64T, Підтримка 3DNow! |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Показник TDP | 120 Вт |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Кількість потоків процесора | 16 |
| Об'єм кешу L3 | 96 МБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Платформа | Настільний ПК |
| Серія | AMD Ryzen 7 |
| Кількість ядер | 8 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Тип постачання | Box (у коробці) |
| Розблокований множник | Да |
| Кеш L3/L2 | 96 Мб / 8 Мб |
| AI прискорювач | немає |
| Вбудована графіка | є |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Термопотакет (TDP) | 120 Вт |
| Кількість потоків | 16 |
| Підтримка чіпсету | X870E, X870, X670E, X670, B850, B840, B650E, B650, A620 |
| Кулер у комплекті | Немає |
| Роз'єм (сокет) | AM5 |
| Дата релізу | 7.11.2024 |
| Тактова частота | 4.7 ГГц |
| Підтримка пам'яті | DDR5 |
| Техпроцес | 4 нм |
| Графічне ядро | Radeon Graphics |
| Макс. тактова частота | 5.2 ГГц |
- Ціна: 21 389 ₴


