
Колонки 2.0 REAL-EL S-217 чорний, 2 x 6 Вт, МДФ, живлення від мережі 220V, керування спереду
1 404 ₴
1 394 ₴
- В наявності
- Код: 140248
- +380 (67) 249-48-482ий номер
REAL-EL S-217 — компактність та якість, на яку можна покластися!
Шукаєш акустичну систему для комп’ютера, ноутбука або планшета? Мультимедійна система REAL-EL S-217 — чудовий вибір!
Компактний дизайн колонок дозволяє їм гармонійно вписатися в будь-який інтер’єр, а корпус із MDF забезпечує чіткість та насиченість звучання. Завдяки бічному розташуванню регулятора гучності налаштування звуку стає максимально зручним.
Підключи REAL-EL S-217 до свого пристрою та насолоджуйся комфортом у роботі або відпочинку.
Особливості
Компактний дизайн
Управління гучністю
Матеріал корпусу — дерево (MDF)
Роз’єми для підключення навушників
Артикул виробника: S-217
id mcrtr-299262
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Матеріал корпусу | МДФ, пластик |
| Потужність динаміків | 2 x 6 Вт |
| Пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 1 394 ₴


