-10%

Кулер для процесора ID-Cooling SE-903-XT FRGB, алюміній/мідь, Intel: 1851/1700/1200/1151/1150/1155/1156, AMD: AM5/AM4, 123х100х65
943 ₴
844 ₴
- В наявності
- Код: 140257
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключові характеристики
- Призначення: для процесора;
- Тип підшипника: гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing);
- Матеріал радіатора: алюміній;
- Максимальна швидкість обертання, об/хв: 2200;
- Максимальний рівень шуму (дБ): 25.8;
- Тип роз'єму: 4-pin;
- Розміри вентилятора, мм: 92 х 92 х 25;
- Максимальне TDP (для ЦП і відеокарт): 130 W;
- Підсвічування: FRGB;
- Повітряний потік: 45.8 CFM
Кулер для процесора ID-Cooling SE-903-XT FRGB забезпечує ефективне охолодження і стильну RGB-підсвітку.
Чотири мідні теплові трубки розташовані з оптимальною відстанню для найкращого розподілу тепла. Трубки разом з алюмінієвим радіатором підвищують ефективність тепловідведення (TDP до 130 Вт).
Вентилятор обладнано рівномірною FRGB-підсвіткою з можливістю під'єднання через роз'єм 4pin, що дає змогу синхронізувати його з іншими компонентами си
Артикул виробника: SE-903-XT FRGB
id mcrtr-299300
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 350 г |
| Висота | 120-129 мм |
| Габарити | 100 x 65 x 123 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 3 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 130 Вт |
| Матеріал основи | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | FRGB |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Рівень шуму | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 844 ₴


