
Кулер для процесора ID-Cooling SE-214-XT Plus, Intel: 1851/1700/1200/115x, AMD: AM5/AM4, 124x98x150 мм, 2x120mm 4-pin PWM,
1 336 ₴
1 112 ₴
- В наявності
- Код: 140273
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Кулер для процесора від надійного виробника ID-Cooling призначений для охолодження процесора персонального комп'ютера. Верхня кришка SE-214-XT Plus, пофарбована в чорний колір, забезпечує елегантний зовнішній вигляд корпусу вашого ПК. А спеціально нахилена конструкція радіатора забезпечує чудову сумісність з усіма материнськими платами.
Два вбудовані вентилятори розміром 120 мм забезпечують максимальний потік повітря для безпрецедентного охолодження. Незважаючи на те, що вентилятори розроблені для високої продуктивності, їх практично не чути на звичайних швидкостях. У тихому режимі максимальний рівень шуму становить усього 15,2 дБ(А), чому сприяють вдосконалені гідравлічні підшипники.
МІКРОХВИЛЬОВИЙ РАДІАТОР
Спеціальна конструкція мікрохвиль на алюмінієвому ребрі забезпечує ще більшу площу розсіювання тепла.
100% СУМІСНІСТЬ ІЗ ПАМ'ЯТТЮ
Спеціальна конструкція похилого радіатора з
Артикул виробника: SE-214-XT PLUS
id mcrtr-299691
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 650 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 200 Вт |
| Матеріал основи | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
- Ціна: 1 112 ₴


