
Вентилятор 120 мм, 1stPlayer FC(AP), чорний, 120х120х25 мм, ARGB підсвічування, до 1800 об/хв, до 32.2 дБ, 4-pin (PWM) / 3-pin
813 ₴
811 ₴
- В наявності
- Код: 140277
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор 120 мм, 1stPlayer FC(AP), Black, 120х120х25 мм, ARGB підсвічування, до 1800 об/хв, до 32.2 дБ, 4-pin (PWM) / 3-pin (ARGB), гідродинамічний підшипник (FC(AP)-BK)
Артикул виробника: FC(AP)-BK
id mcrtr-299709
Артикул виробника: FC(AP)-BK
id mcrtr-299709
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| PWM | є |
| Вентилятор | 120 x 120 мм см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Колір | Black |
| Комплект | 1 шт |
| Конектор | 4 pin, 3 pin |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна кількість обертів | 1500-1999 об/хв |
| Модульний | Немає |
| Область підсвічування | лопаті та корпус |
| Обороти | 600 - 1800 об/хв |
| Обороти (макс.) | 1800 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 47.65 CFM |
| Призначення охолодження | для корпусу |
| Підсвічування | ARGB |
| Подшипник | Гідродинамічний (FDB) |
| Реверсний | Немає |
| Роз'єм живлення | 4-pin |
| Роз'єм підсвічування | 3-pin (5V) |
| Розмір | 120 мм Ш х Д х В |
| Рівень шуму | 18 - 32.2 дБ |
| Рівень шуму (макс.) | 32.2 дБ |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підсвічування | ARGB |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 811 ₴


