-1%

Монитор 34' Xiaomi Gaming Monitor G34WQi, черный, WLED, VA, 3440x1440 (21:9), 180 Гц, 1 мс, 350 кд/м?, 4000:1, 1500R, 178°/178°,
18 295 ₴
18 199 ₴
- В наявності
- Код: 140346
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий монітор Xiaomi Gaming Monitor G34WQi дарує неймовірно об'ємну картинку з високою частотою оновлення. Ідеальний дисплей для геймерів має збалансовані параметри. Охоплення 95% DCI-P3 дає можливість відображати більший діапазон відтінків. Затримка реакції на дії користувача становить лише 1 мс. Монітор має вигнуту форму, яка занурює геймера у гру на 100%. Додаткове підсвічування корпусу створює ефектну атмосферу під час стрімінгів.

Особливості монітора Xiaomi Gaming Monitor G34WQi (ELA5454EU)
- Неперевершений візуал. Вигнутий дисплей з оптимальною кривизною 1500R забезпечує захопливий користувацький досвід не тільки під час ігор, а й під час перегляду відеоконтенту. Девайс повторює форму людського ока для більш ергономічного сприйняття візуальної інформаці
Артикул производителя: 1036178
id mcrtr-300896
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Екран | |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | є |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 2 |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | 2 |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 75x75 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 6.9 кг |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 510.1 х 811.3 x 210 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 34" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 65 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 4000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Роздільна здатність | 3440 x 1440 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Частота оновлення екрана | 180 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 199 ₴


