
Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 6 / 128 GB Mist Purple (фиолетовый)
8 601 ₴
8 481 ₴
- В наявності
- Код: 140387
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Redmi Note 14: новий рівень функціональності та мобільності
Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 відкриває нову еру швидкості, автономності та надійності. Потужний 6нм процесор MediaTek Helio G99-Ultra забезпечує безпрецедентну продуктивність при виконанні будь-яких завдань, від повсякденних до найвимогливіших. Насолоджуйся плавним скролінгом і неймовірно барвистим зображенням на 6.67-дюймовому OLED-дисплеї з частотою оновлення 120 Гц і підтримкою розширеного колірного охоплення. Революційна ультрачітка камера з роздільною здатністю 108 Мп дає змогу створювати приголомшливі фотографії з будь-якого ракурсу, фіксуючи кожну деталь. А швидка зарядка потужністю 33 Вт не залишить тебе без заряду за будь-яких обставин.
Революція у світі мобільної фотографії
Зустрічай потужну систему камер, яка пропонує практично необмежені можливості при створенні мобільних фотографій. З професійною камерою 108 Мп, датчиком глибини та макрокамерою на 2 Мп можна без зусиль отримати ідеальні знімки в будь-яких умов.
2 Nano-SIM - сім карти
Дисплей - 6.67" (2400х1080, 120 гц) AMOLED
Процесор - MediaTek Helio G99-Ultra (8x2.2 GHz)
Оперативна пам'ять 6 ГБ
Вбудована пам'ять 128 ГБ
Артикул виробника: 1123259
id ci-1123259 mcrtr-301256 mr-00147580
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM, 2G, 3G , 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA), 3G (UMTS), 2G (GSM), GPRS |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Колір | Фіолетовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Бездротові технології | NFC |
| Тип матриці | AMOLED |
| Безпека | Сканер відбитків пальців збоку, Розблокування за обличчям |
| Оснащення | Поддержка OTG, Швидке заряджання, MP3-плеєр, Відеоплеєр, Будильник, Календар, Калькулятор, SOS-режим із LBS локацією телефону, Заряджання сторонніх пристроїв, Слот для картки пам'яті |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 14 |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Mediatek Helio G99 Ultra |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6144 MB |
| Слоти карти пам'яті | micro SDXC |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Мультимедіа | |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 196 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | сенсорний |
| Серія | Xiaomi Redmi Note 14 |
| Операційна система | Android |
| Роздільна здатність | 2400 х 1080 |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Діагональ екрана | 6 - 6.9" |
| Габарити | 163.25 x 76.55 x 8.16 мм |
| Розширення пам'яті | MicroSD (до 1 ТБ) |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Роз'єм для зарядного пристрою | USB |
| Тілова камера | 108 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Акумулятор | 5500 мА·год |
| Бездротова зарядка | немає |
| Розміри SIM-картки | Nano-SIM |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Об'єм RAM | 6 ГБ |
| Тип слота | SIM + SIM |
| Версія ОС | Android 14 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| NFC | є |
| Фронтальна камера | 20 Мп |
- Ціна: 8 481 ₴


