
Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 чорний 8 / 256 GB
10 353 ₴
9 073 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 140388
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Серія Xiaomi Redmi Note 14 — це популярна лінійка смартфонів середнього класу
Дисплей: 6.67" AMOLED, 120 Гц, яскравість до 1800 ніт.
Процесор: MediaTek Helio G99-Ultra (4G версія).
Камера: Основна 108 Мп + макро 2 Мп + датчик глибини 2 Мп.
Акумулятор: 5500 мАг, зарядка 33 Вт.
Особливість: Наявність роз'єму 3.5 мм для навушників та захист IP54
Оперативна пам'ять 8 ГБ
Внутрішня - 256 ГБ
2 Nano-SIM
Xiaomi Redmi Note 14: новий рівень функціональності та мобільності
Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 відкриває нову еру швидкості, автономності та надійності. Потужний 6нм процесор MediaTek Helio G99-Ultra забезпечує безпрецедентну продуктивність при виконанні будь-яких завдань, від повсякденних до найвибагливіших. Насолоджуйся плавним скролінгом та неймовірно барвистим зображенням на 6.67-дюймовому OLED-дисплеї з частотою оновлення 120 Гц та підтримкою розширеного колірного охоплення. Революційна ультрачітка камера з роздільною здатністю 108 Мп дозволяє створювати чудові фотографії з будь-якого ракурсу, закарбовуючи кожну деталь. А швидка зарядка потужністю 33 Вт не залишить тебе без заряду за будь-яких обставин.
Революція у світі мобільної фотографії
Зустрічай потужну систему камер, яка пропонує практично необмежені можливості створення мобільних фотографій. З професійною камерою 108 Мп, датчиком глибини та макрокамерою на 2 Мп можна без зусиль отримати ідеальні знімки за будь-яких умов.
Що нового порівняно з Note 13?
- Надійність: Використання архітектури "King Kong" для підвищеної стійкості до падінь.
- Дисплей: Значне підвищення пікової яскравості (до 1800 ніт ).
- Швидкість: Новіші енергоефективні процесори 4-нм (Snapdragon 7s Gen 3).
- ШІ-функції: Інтеграція Google Gemini та інструментів AI Erase для редагування фото
Номер моделі: 24117RN76G
Колір (Black): Midnight Black
id ci-1123261 mcrtr-301257
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM, 2G, 3G , 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA), 3G (UMTS), 2G (GSM), GPRS |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Поперемінний |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Популярні запити | Xiaomi Redmi Note 14 |
| Бездротові технології | NFC |
| Тип матриці | AMOLED |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 14 |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Mediatek Helio G99 Ultra |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Мультимедіа | |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 196 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | сенсорний |
| Серія | Xiaomi Redmi Note 14 |
| Операційна система | Android |
| Роздільна здатність | 2400 х 1080 |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Діагональ екрана | 6 - 6.9" |
| Габарити | 163.25 x 76.55 x 8.16 мм |
| Розширення пам'яті | MicroSD (до 1 ТБ) |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Роз'єм для зарядного пристрою | USB |
| Тілова камера | 108 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Акумулятор | 5500 мА·год |
| Бездротова зарядка | немає |
| Розміри SIM-картки | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Об'єм RAM | 8 ГБ |
| Тип слота | SIM + SIM |
| Версія ОС | Android 14 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| NFC | є |
| Фронтальна камера | 20 Мп |
- Ціна: 9 073 ₴


