
Кулер для процесора ID-Cooling FROZN A400 ARGB , 92 мм, 4 теплових трубок, алюміній/мідь, Intel: 1851, 1700, 1200, 115x, AMD:
1 745 ₴
1 488 ₴
- В наявності
- Код: 140402
- +380 (67) 249-48-482ий номер
FROZN A400 — кулер для процесора від компанії ID-COOLING. Має 4 теплові трубки та один 92-міліметровий вентилятор з ШІМ, що забезпечує чудове розсіювання тепла від центрального процесора. Оснащений алюмінієвим радіатором, який допомагає швидше охолодити процесор.
Теплові трубки з прямим контактом поглинають тепло від ЦП і ефективно поширюють його на радіатор. Спеціальний дизайн мікрохвиль на алюмінієвих ребрах забезпечує краще розсіювання тепла. Також наявна можливість налаштувати швидкість вентилятора відповідно до потреб вашої системи, мінімізуючи шум або максимізуючи потік повітря.
Кулер виготовлений зі зносостійкого пластику класичного чорного кольору, також має яскраву підсвітку ARGB, завдяки чому чудово доповнюватиме більшість збірок ПК. A400 забезпечить стабільну та ефективну роботу процесора без перегрівів.
Артикул виробника: FROZN A400 ARGB
id mcrtr-301327
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 718 г |
| Висота | 120-129 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 180 Вт |
| Матеріал основи | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Рівень шуму | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
- Ціна: 1 488 ₴


