
Система рідинного охолодження ID-Cooling FX360 INF, Intel: 1851/1700/1200/115x, AMD: AM4/AM5, 3x120mm 300~2000±10%RPM, до 350 Вт
4 549 ₴
4 059 ₴
- В наявності
- Код: 140409
- +380 (67) 249-48-482ий номер
ID-COOLING FX360 INF — ефективна система рідинного охолодження, призначена для відведення тепла від процесора та охолодження інших компонентів материнської плати. Оснащена великим радіатором з трьома вентиляторами, що забезпечує чудову ефективність охолодження та низький рівень шуму. Підтримує установку в будь-якій орієнтації завдяки обертовому колектору помпи.
СРО має потужність розсіювання тепла 350 Вт і оснащена спеціально розробленим насосом Gen-7, який працює на максимальній швидкості 2900 об/хв. Ця помпа ефективно та тихо циркулює рідину для охолодження, забезпечуючи низькі температури навіть у періоди максимальної продуктивності ЦП.
Три вентилятори AS-120 оснащені унікальними антивібраційними гумовими накладками на всіх чотирьох краях вентилятора, що забезпечують потужний повітряний потік та значно зменшують вібрацію. Вбудовані світлодіоди RGB випромінюють чарівні кольори та мають різні світлові ефекти, тому допоможуть оживити вашу систему та додати збірці яскравого акценту
Артикул виробника: FX360 INF
id mcrtr-301366
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2200 г |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | немає |
| Довжина патрубків | 465 мм |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпи | 3-pin |
| Колір | Black |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Підсвічування | ARGB |
| Режим керування | PWM |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25 мм |
| Розмір радіатора | 396 x 120 x 27 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | рідинне охолодження |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 120 мм |
| Форм-фактор системи | 360 мм |
| Швидкість обертання вентиляторів | 200-2000 обертів/хв |
- Ціна: 4 059 ₴


