
Корпус AZZA GUARDIAN GLASS, чорний, без БЖ, Mid Tower, для E-ATX / ATX / Micro ATX / Mini ITX, Type-C / 2xUSB 3.0, макс. CPU - 170
6 154 ₴
4 630 ₴
- В наявності
- Код: 140466
- +380 (67) 249-48-482ий номер
AZZA Guardian Glass — це сучасний корпус для материнських плат ATX, який поєднує стильний дизайн і функціональність, створюючи ефектний вигляд для вашої системи. Прозора скляна решітка корпусу Guardian забезпечує видимість внутрішнього підсвічування, а також сприяє покращенню вентиляції, що робить його ідеальним вибором для тих, хто цінує естетику та ефективність охолодження.
Скляна решітка корпусу не тільки підкреслює яскраві ARGB-ефекти, а й додає Guardian Glass преміального вигляду, що робить його ідеальним для демонстрації вашої збірки.
Корпус виконаний у типорозмірі Midi Tower та передбачає можливість встановлення материнських плат із формфактором ATX, Micro ATX і Mini ITX.
Guardian Glass підтримує до 9 вентиляторів 120 мм, забезпечуючи чудовий потік повітря. Можна встановити 3 вентилятори спереду, 3 зверху, 2 збоку та 1 ззаду, що дає можливість створити ефективну систему охолодження для найвибагливіших компонентів. Корпус вміщає радіатори до 280/360 мм спереду та р
Артикул виробника: CSAZ-520BG
id mcrtr-302237
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AZZA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Black |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Підсвічування | ARGB |
| Блок живлення | без БЖ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Прозора бічна панель | Да |
| Розташування БЖ | знизу |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Габарити корпусу | 486x220x466 мм |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Місць для вентиляторів | 9 |
| Type-C | 1 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 280/360 мм |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
- Ціна: 4 630 ₴


