
Система рідинного охолодження MSI MAG CORELIQUID A13 240, білий
4 708 ₴
4 657 ₴
- В наявності
- Код: 140471
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Нещодавно представлений кулер серії MAG CoreLiquid A13 від MSI черпає натхнення для дизайну в гармонійному балансі між квадратними та круглими елементами. В ньому ідеально поєднуються м’які закруглені краї з чіткими лініями, а ефект непрямого освітлення ARGB тонко інтегрований у вигнутий дизайн.
CoreLiquid A13 оснащений високопродуктивним насосом, який працює на швидкості до 3800 об/хв. У поєднанні з високоякісним підшипником, він забезпечує ідеальний баланс між продуктивністю та тихою роботою. Нова конструкція бездоганно працює, ефективно розсіюючи тепло. Це забезпечує чудову продуктивність охолодження, зберігаючи систему холодною та стабільною навіть за великих навантажень.
Вентилятор CycloBlade 7 від MSI поєднує в собі гібридний дизайн лопатей, що забезпечує потужний потік повітря та високий статичний тиск. Це забезпечує надзвичайну ефективність охолодження під час інтенсивних ігор, зберігаючи при цьому низький рівень шуму. Крім того, світлові ефекти ARGB GEN2 виділяють ваше об
Артикул виробника: CORELIQUID A13 240 WHITE
id mcrtr-302408
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | white |
| Вага | 2490 г |
| Тип охолодження | рідинне охолодження |
| Дисплей | немає |
| Підсвічування | ARGB |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Тип підшипника | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700 |
| Розмір радіатора | 277 x 119.6 x 27 мм |
| Швидкість обертання вентиляторів | 0-2000 обертів/хв |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Типорозмір вентилятора | 120 мм |
| Довжина патрубків | 450 мм |
| Режим керування | PWM |
| Форм-фактор системи | 240 мм |
| Живлення помпи | 4-pin |
| Розмір помпи | 71 x 69 x 57 мм |
- Ціна: 4 657 ₴


