
Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D Tray 8 ядер по 4.7 ГГц (Turbo Boost 5.2 ГГц) AM5
27 700 ₴
25 204 ₴
- В наявності
- Код: 140481
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Найшвидший виграє
Цей найкращий у світі процесор для настільних ПК гарантує чудову продуктивність в іграх.
Технологія AMD StoreMI
Простий і швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК із процесором AMD Ryzen і прискорити його роботу.
Програма AMD Ryzen Master
Проста і потужна програма для розгону процесорів AMD Ryzen.
AMD Ryzen VR-Ready Premium
Для користувачів, які хочуть отримати максимум задоволення від використання технології віртуальної реальності, компанія AMD пропонує високопродуктивні процесори Ryzen VR-Ready Premium.
Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-000001084) розроблено для забезпечення високого рівня продуктивності в іграх і обчислювальних завданнях. Завдяки архітектурі "Zen 5" і технології 2-го покоління AMD 3D V-Cache, цей процесор забезпечує низьку затримку і високу швидкість обробки даних.
AMD Ryzen 7 9800X3D (100-000001084) підтримує широкий спектр інструкцій, включно з AES, AMD-V, AVX, AVX2, AVX512, FMA3, MMX-plus, SHA, SSE, SSE2, SSE3, SSE4.1, SSE4.2, SSE4A, SSSE3 та x86-64, що робить його універсальним рішенням для різних застосунків. Сумісність з операційними системами охоплює Windows 11 і 10 (64-бітні версії), а також RHEL і Ubuntu (64-бітні версії).
Для забезпечення стабільної роботи і максимальної продуктивності рекомендується використовувати материнські плати на базі чіпсетів A620, X670E, X670, B650E, B650, X870E, X870, B840 і B850. Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D (100-000001084) надає користувачам можливість насолоджуватися швидким і плавним ігровим процесом завдяки передовим технологіям і високій продуктивності.
Товар вийшов: 11 / 2024 р.
Бренд: AMD
Тип: Процесор
Тип роз'єму: Socket AM5
Частоти
Базова частота продуктивних ядер, ГГц: 4,7
Максимальна частота продуктивних ядер, ГГц: 5,2
Кеш-пам'ять
Об'єм кеш-пам'яті третього рівня, МБ: 96
Ядро
Назва ядра: Granite Ridge
Загальна кількість ядер: 8
Кількість потоків: 16
Виробнича технологія, нм: 4
Базове тепловиділення TDP, Вт: 120
Підтримка пам'яті
Максимальний обсяг пам'яті, ГБ: 192
Тип пам'яті: DDR5-5600
Кількість каналів пам'яті: 2
Додатково
Інтегрована графіка: AMD Radeon Graphics
Підтримка багатопоточності: є
Розблокований множник: є
Комплектація (Tray/Box/MPK): Tray
Артикул виробника: 100-000001084
id mcrtr-302575 smg-171448
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Сімейство процесора | Ryzen 7 |
| Комплектація | Tray |
| Роз'єми | AM5 |
| Внутрішня тактова частота | 5.2 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тепловиділення | 120 Вт |
| Інтегрована графіка | Так |
| Особливості | Підтримка Turbo Core (AMD), Розблокований множник, Підтримка Virtualization Technology, Підтримка AMD64/EM64T, Підтримка 3DNow! |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Показник TDP | 120 Вт |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Кількість потоків процесора | 16 |
| Об'єм кешу L3 | 96 МБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Платформа | Настільний ПК |
| Серія | AMD Ryzen 7 |
| Кількість ядер | 8 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Тип постачання | Tray (без коробки) |
| Розблокований множник | Да |
| Кеш L3/L2 | 96 Мб / 8 Мб |
| AI прискорювач | немає |
| Вбудована графіка | є |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Термопотакет (TDP) | 120 Вт |
| Кількість потоків | 16 |
| Підтримка чіпсету | X870E, X870, X670E, X670, B850, B840, B650E, B650, A620 |
| Кулер у комплекті | Немає |
| Роз'єм (сокет) | AM5 |
| Дата релізу | 7.11.2024 |
| Тактова частота | 4.7 ГГц |
| Підтримка пам'яті | DDR5 |
| Техпроцес | 4 нм |
| Графічне ядро | Radeon Graphics |
| Макс. тактова частота | 5.2 ГГц |
- Ціна: 25 204 ₴


