-4%

Корпус GTL Gaming "Abyss", чорний, без БЖ, Mid Tower, Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс. CPU - 165 мм / VGA - 400
2 979 ₴
2 868 ₴
- В наявності
- Код: 140557
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус GTL Gaming "Abyss" Black – стильний вибір для ігрових збірок з ARGB-підсвічуванням
GTL Gaming "Abyss" Black – це сучасний корпус для ПК, який ідеально підходить для створення яскравих ігрових систем формату Micro ATX та Mini ITX. Завдяки стильному чорному дизайну, ARGB-підсвічуванню та продуманій ергономіці, цей блок стане центром уваги на будь-якому робочому столі.
Модель GTL Gaming "Abyss" Black оснащена прозорою бічною панеллю, що дозволяє демонструвати внутрішні компоненти та ефектне підсвічування. Корпус підтримує встановлення відеокарт довжиною до 400 мм і пр
Артикул виробника: GTLN285M
id mcrtr-303946
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTL |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Black |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Підсвічування | ARGB |
| Блок живлення | без БЖ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Прозора бічна панель | Да |
| Розташування БЖ | збоку |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Габарити корпусу | 420 x 285 x 365 мм |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Місць для вентиляторів | 9 |
| Type-C | немає |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 868 ₴


