-34%

Корпус GameMax Destroyer MB, чорний, без БЖ, Mid Tower, для MicroATX / Mini-ITX, 1xUSB 3.0 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 165 мм / VGA -
3 480 ₴
2 312 ₴
- В наявності
- Код: 140559
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Destroyer MB
GameMax Destroyer MB Black Mesh Micro-ATX ігровий корпус для ПК, дизайн передньої панелі із сіткою для оптимального потоку повітря, підтримка водяного охолодження 360 мм для процесора зверху
- Встановлено 4 FRGB вентилятори, фіксоване колірне освітлення з керуванням Увімкнення/Вимкнення, демонструє вашу користувацьку систему зі стилем
- Екстремальна продуктивність охолодження: з 4x 120 мм FRGB вентиляторами спереду, 3x 120 мм FRGB вентиляторами ззаду і 1x 120 мм FRGB вентилятором, можна вимкнути світло, щоб корпус перебував у режимі «Нуль світла». Потік повітря
- Передня панель із повним сітчастим дизайном допомагає поліпшити потік повітря
- Забезпечує максимальне охолодження і стабільність системи. Позиція для 5x PCIe слотів, спеціально для товстіших відеокарт серії RTX-40xx, залишає додатковий простір для поліпшення охолодження відеокарти, підвищення продуктивності та стабільності.
- Підтримка радіатора 360 мм зверху
Артикул виробника: DESTROYER MB
id mcrtr-303996
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Black |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Підсвічування | ARGB |
| Блок живлення | без БЖ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Прозора бічна панель | Да |
| Розташування БЖ | знизу |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Габарити корпусу | 461 x 210 x 450 мм |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Місць для вентиляторів | 11 |
| Type-C | немає |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 312 ₴


