
Відеокарта GeForce RTX 5070 Ti, Gigabyte, WINDFORCE OC SFF, 16Gb GDDR7, 256-bit, HDMI/3xDP, 2497/28000 MHz, 16-pin
78 215 ₴
77 337 ₴
- В наявності
- Код: 140567
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Відеокарта працює на архітектурі NVIDIA Blackwell Це забезпечує високу ефективність обробки графіки та підтримку технології DLSS 4 для покращення якості зображення в іграх і застосунках.
GeForce RTX 5070 Ti Ця модель використовує потужну архітектуру GeForce RTX 5070 Ti для забезпечення стабільної роботи під високими навантаженнями та чудових результатів у сучасних іграх.
16 ГБ пам’яті GDDR7 Відеокарта оснащена 16 ГБ пам’яті GDDR7 з 256-бітним інтерфейсом, що дозволяє обробляти великі обсяги даних з високою швидкістю та ефективністю.
Система охолодження WINDFORCE Ефективна система охолодження WINDFORCE гарантує оптимальну температуру роботи відеокарти навіть за максимальних навантажень.
Вентилятор Hawk Інноваційний вентилятор Hawk забезпечує ефективне охолодження та низький рівень шуму навіть під час інтенсивної роботи.
Теплопровідний гель серверного класу Використання теплопровідного гелю серверного класу покращує тепловідведення, підтримуючи стабільну роботу
Артикул виробника: GV-N507TWF3OC-16GD
id mcrtr-304224
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5070 Ti |
| Довжина відеокарти | 304 мм |
| Живлення відеокарти | 16-pin |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 2 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 750 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серія | WINDFORCE |
| Тактова частота GPU | 2497 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 28000 МГц |
- Ціна: 77 337 ₴


