
Планшет 11.2" Xiaomi Pad 7 8 / 256Gb сірий
23 864 ₴
17 214 ₴
- В наявності
- Код: 140579
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Xiaomi перетворює твої ідеї на реальність
Витончений і функціональний планшет Xiaomi Pad 7 з потужною мобільною платформою Snapdragon 7+ Gen 3 і витривалою батареєю ідеально підійде для вирішення будь-яких завдань, від відпочинку і спілкування до роботи над професійними проєктами. 11.16 дюймовий 3.2К дисплей з підтримкою розширеної колірної гами DCI-Р3 і Dolby Vision допоможе насолоджуватися переглядом відео з високою роздільною здатністю, захопливою грою та інтернет-серфінгом. Потужний звук чотирьох вбудованих динаміків з підтримкою Dolby Atmos і Hi-Res підсилює реальність перегляду. Батарея ємністю 8 850 мА.год + супершвидка зарядка потужністю 45 Вт забезпечують повну свободу використання протягом дня.
Новий вимір реалістичності
11.16-дюймовий 3.2К дисплей із підтримкою DCI-Р3 відтворює понад 68 млн кольорів і відтінків, гарантуючи повне занурення в перегляд. Планшет вирізняється поліпшеними показниками передачі кольору та контрастності, а завдяки яскравості 800 ніт ним комфортно користуватися навіть при яскравому сонячному світлі.
Короткі характеристики
Інтерфейси Wi-Fi, BT
2 камери (13 Mp + 8Mp)
Процесор Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 3
Роздільна здатність дисплея - 3200x2136
Артикул виробника: 1128840 / VHU5498EU
id al-1128840 mcrtr-304357
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 11.2 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3200x2136 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 15 |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 3 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | планшет, кабель USB-С, зарядний пристрій, керівництво, гарантійний талон |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 |
| Тип матриці | IPS |
| Стандарт зв'язку | немає |
| Роз'єм для навушників | є (Type-C) |
| Роздільна здатність | 3200 x 2136 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | є |
| Діагональ екрана | 11 - 11.9" |
| Габарити | 251.2 x 173.4 x 6.2 мм |
| Розширення пам'яті | немає |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | Adreno 732 |
| Сім-карта | немає |
| Роз'єм для зарядного пристрою | Type-C |
| Тілова камера | 8 Мп |
| Акумулятор | 8850 мА·год |
| Об'єм RAM | 8 ГБ |
| Версія ОС | Android 15 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| NFC | немає |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Стілус | немає |
- Ціна: 17 214 ₴


