
IP камера Dahua DH-IPC-HDW2249T-S-IL (2.8мм), білий, 2Мп, 1/2.8", 1920х1080, f=2.8 мм, ІЧ підсвічування + LED до 30 м, LAN с PoE,
4 524 ₴
- Немає в наявності
- Код: 140602
- +380 (67) 249-48-482ий номер
IP-камера Dahua DH-IPC-HDW2249T-S-IL підходить для використання як у приміщеннях, так і на вулиці. Завдяки міцному корпусу з металу і пластику із захистом за стандартом IP67, камера здатна працювати в найскладніших кліматичних умовах, залишаючись повністю захищеною від пилу і вологи.
Основні характеристики
Камера оснащена фіксованим об'єктивом із фокусною відстанню 2.8 мм, що забезпечує кут огляду 107°. 2-мегапіксельна CMOS-матриця розміром 1/2.8» дає змогу отримувати зображення з роздільною здатністю 1920×1080 пікселів і частотою 25 кадрів за секунду. Сучасні кодеки H.265 і H.264 з інтелектуальними функціями допомагають оптимізувати передачу даних, значно скорочуючи потребу в обсягах зберігання.
Для нічного знімання камера обладнана вбудованим ІЧ-підсвічуванням і LED з дальністю до 30 метрів. Також передбачені технології поліпшення зображення, як-от широкий динамічний діапазон (WDR), 3D цифрове шумозаглушення і компенсація засвідчень HLC і BLC.
Артикул виробника: DH-IPC-HDW2249T-S-IL 2 МП (2.8ММ) С МИКРОФОНОМ
id mcrtr-304617
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | мікрофон |
| Вага | 370 г |
| Габарити | 110х101 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Живлення | DC 12В |
| Застосування | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Корпус | купольний |
| Кут огляду | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г:107°; В: 56°; Д: 127° |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.8" |
| Оптичний зум | немає |
| Підключення | LAN з PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | є |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Формат відеостиснення | H.265; H.264; H.264H; H.264B/Smart H.265+; Smart H.264+ |
- Ціна: 4 524 ₴


