
Відеокарта Radeon RX 9070 XT, Gigabyte, GAMING OC, 16Gb GDDR6, 256-bit, 2xHDMI/2xDP, 3060/20000 MHz, 3x8-pin (GV-R9070XTGAMING
53 038 ₴
49 958 ₴
- В наявності
- Код: 140603
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Система охолодження WINDFORCE
Система охолодження WINDFORCE забезпечує виняткову теплопродуктивність завдяки поєднанню передових технологій. Вона оснащена серверним теплопровідним гелем, інноваційними вентиляторами Hawk з альтернативним обертанням, композитними мідними тепловими трубками, великою камерою випаровування, активними вентиляторами 3D і охолодженням екрану.
Дивовижний зовнішній дизайн
Серія GAMING черпає концепцію з хутряних воїнів, змішуючи футуристичну броню з механічною естетикою, щоб забезпечити винятковий захист та потужну міцність. Вона виходить за рамки просто зовнішнього вигляду та функціональності, пропонуючи глибоку інтерпретацію футуристичних технологій.
RGB-освітлення
Завдяки 16.7 млн параметрів кольору, що настроюються, і численним світловим ефектам ви можете вибрати будь-який світловий ефект або синхронізувати його з іншими пристроями в GIGABYTE CONTROL CENTER.
Розсувна бічна пластина
Силова броня має конструкцію з розсувною бічною пластиною
Артикул виробника: GV-R9070XTGAMING OC-16GD
id mcrtr-304669
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 2 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RX 9070 XT |
| Довжина відеокарти | 288 мм |
| Живлення відеокарти | 3 x 8-pin |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 3 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 850 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серія | GAMING |
| Тактова частота GPU | 3060 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 20000 МГц |
- Ціна: 49 958 ₴


