
Корпус GameMax MT-526-NP 2U3-TYC чорний, без БЖ, Mid Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2хUSB 3.0, Type-C, 1x120mm FAN,
1 788 ₴
- В наявності
- Код: 140613
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Корпус Gamemax MT-526-NP U3-TYC – це ідеальний вибір для тих, хто шукає стильний та функціональний корпус для свого ПК. Він поєднує сучасний дизайн, високу якість матеріалів і чудову вентиляцію, що робить його відмінним рішенням для геймерів та ентузіастів.
Gamemax MT-526-NP U3-TYC виконаний у строгому чорному кольорі з прозорою боковою панеллю, яка дозволяє милуватися внутрішніми компонентами системи. Міцний металевий каркас гарантує довговічність та надійність, а компактні розміри дозволяють легко розмістити корпус навіть у невеликих приміщеннях.
Корпус обладнаний сучасною системою охолодження з кількома вентиляторами, що забезпечують оптимальний повітряний потік і ефективне охолодження всіх компонентів. Це особливо важливо для геймерів, оскільки допомагає уникнути перегріву системи під час інтенсивних ігор.
Gamemax MT-526-NP U3-TYC має легкий доступ до всіх портів та роз'ємів. У корпусі передбачено кілька відсіків для жорстких дисків та SSD, що дозволяє розширюват
Артикул виробника: MT-526-NP 2U3-TYC
id mcrtr-304917
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 156 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 360 мм |
| Місць для вентиляторів | 4 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Немає |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | немає |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпусу | Midi Tower |
- Ціна: 1 788 ₴


