
Система рідинного охолодження Zalman Alpha 2 DS A24, білий, 2.73’’ IPS (320x320, 30 Гц), ARGB (ALPHA2DSA24білий)
7 783 ₴
7 698 ₴
- В наявності
- Код: 140623
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Система рідинного охолодження Zalman Alpha2 DS — третє покоління серії ALPHA, продукція преміумкласу, власна унікальна розробка Zalman. Помпа виконана з декоративним та багатофункціональним дисплеєм.
Alpha2 забезпечує потужне охолодження з низьким рівнем шуму. Оснащена інноваційною конструкцією помпи, яка запобігає перевантаженню шляхом розділення входу та виходу охолоджувальної рідини на два потоки. Вбудований контролер керує швидкістю обертання та підсвічуванням вентиляторів, встановлених на радіаторі. В комплекті квадратний РК-екран IPS: розмір 2,73-дюйми, роздільна здатність 320 x 320 мм, частота оновлення 30 Гц.
На відміну від стандартного корпусного вентилятора, спеціально розроблений кільцеподібний вентилятор Zalman AF120 з лопатями Shark, при мінімальному опорі повітряному потоку має низький показник рівня шуму в процесі активної роботи. Спеціальні гумові накладки використовують для зниження вібрації в процесі експлуатації вентилятора. Вони виготовлені з довговічного матер
Артикул виробника: ALPHA2DSA24WHITE
id mcrtr-305025
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1920 г |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | є |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпи | 4-pin |
| Колір | white |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Підсвічування | ARGB |
| Режим керування | PWM |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25 мм |
| Розмір помпи | 72 x 72 x 65 мм |
| Розмір радіатора | 277 x 120 x 27 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | рідинне охолодження |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 120 мм |
| Форм-фактор системи | 240 мм |
| Швидкість обертання вентиляторів | 600-2000 обертів/хв |
- Ціна: 7 698 ₴


