
Монітор 23.8" MSI PRO MP245G, чорний, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 1 мс, 100 Гц, 300 кд/м², 1300:1, 178°/178°, VGA/HDMI/DP, 2x2
7 285 ₴
7 238 ₴
- В наявності
- Код: 140668
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Монітор PRO MP245G задає нові стандарти для офісних моніторів з погляду ергономіки та екологічності. У ньому реалізовано технологію MSI EyesErgo для комфорту очей, а частота оновлення екрану становить 100 Гц.
EyesErgo - це комплекс технологій та ергономічний дизайн для покращення вашого самопочуття та комфорту на роботі.
Проведіть найплавнішу онлайн-конференцію та покажіть клієнтам ідеальне рекламне відео з частотою оновлення 100 Гц. Дослідження, проведені компанією VESA, показують, що 95% користувачів вважають, що частота оновлення стала стандартом перегляду зображень без мерехтіння.
Правильна постава за робочим столом позитивно позначається на продуктивності, а також на здоров'ї та загальному самопочутті. Підставка монітора, що гнучко регулюється, допоможе налаштувати положення екрану таким чином, щоб користувач сам міг прийняти максимально комфортне положення.
Артикул виробника: PRO MP245G
id mcrtr-305233
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Екран | |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | є |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | 1 |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 100x100 |
| VGA | 1 |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 3.2 кг |
| Вбудовані динаміки | 2 x 2 Вт |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1300:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
- Ціна: 7 238 ₴


