
Монітор 24.5" MSI PRO MP251 E2, чорний, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 1 мс, 120 Гц, 300 кд/м², 1500:1, HDR400, 178°/178°,
5 855 ₴
5 553 ₴
- В наявності
- Код: 140669
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Створено для сучасного професіонала.
Натхненний прагненням молодого покоління до простоти та ефективності, дизайн задньої частини монітора вирізняється характерною текстурою. Цей елегантний дизайн стане чудовим доповненням робочого місця сучасного професіонала.
PerfectEdge забезпечує ідеальний огляд.
Тонкі рамки з чотирьох сторін збільшують корисну площу екрана, мінімізуючи відволікаючі фактори. Ідеально підходить для роботи та розваг, дозволяє створювати конфігурації з кількома моніторами, формуючи продуктивний робочий простір.
Висока частота оновлення
Частота оновлення 120 Гц забезпечує плавне зображення, зменшує розмиття в русі та покращує швидкість реакції в іграх. В роботі це забезпечує більш плавне прокручування та переходи, підвищуючи комфорт та продуктивність.
MSI Power Link
Стандартне кріплення VESA дозволяє встановити міні-ПК серії Cubi на задній стінці монітору. MSI Power Link з HDMI CEC дозволяє вмикати міні-ПК кнопкою монітора.
Залишайтесь зосере
Артикул виробника: PRO MP251 E2
id mcrtr-305235
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Екран | |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | є |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | 1 |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 100x100 |
| VGA | 1 |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 2.7 кг |
| Вбудовані динаміки | 2 x 2 Вт |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 24.5" |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1500:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
- Ціна: 5 553 ₴


