
Відеокарта GeForce RTX 5080, MSI, VENTUS 3X OC (білий Edition), 16Gb GDDR7, 256-bit, HDMI/3xDP, 2655/30000 MHz, 16-pin
91 695 ₴
- Немає в наявності
- Код: 140674
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Відеокарта GeForce RTX 5080, MSI, VENTUS 3X OC (White Edition), 16Gb GDDR7, 256-bit, HDMI/3xDP, 2655/30000 MHz, 16-pin (G5080-16V3CW)
Артикул виробника: G5080-16V3CW
id mcrtr-305302
Артикул виробника: G5080-16V3CW
id mcrtr-305302
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | ігрові |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Серія | VENTUS |
| Частота пам'яті | 30000 МГц |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Підсвічування | немає |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Живлення відеокарти | 16-pin |
| Тактова частота GPU | 2655 МГц |
| Графічний процесор | RTX 5080 |
| Виробник GPU | nVidia |
| HDMI | 1 |
| Розгін | OC |
| VGA | немає |
| Рекомендований БЖ | 850 Вт і більше |
| DVI | немає |
| Type-C | немає |
| Довжина відеокарти | 303 мм |
| Кількість займаних слотів | 3 слоти |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| Підтримка UHD | 8K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 695 ₴


