
Відеокарта GeForce RTX 5070, ASUS, PRIME OC, 12Gb GDDR7, 192-bit, HDMI/3xDP, 2587/28000 MHz, 16-pin (PRIME-RTX5070-O12G)
48 648 ₴
47 653 ₴
- В наявності
- Код: 140676
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Готовий до сили
Випробуйте найвищу продуктивність із Prime GeForce RTX 5070 — відеокартою GeForce для ентузіастів із малим формфактором, оснащеною 2.5-слотовим дизайном для розширеної сумісності та вдосконаленою конструкцією з трьох вентиляторів для чудового повітряного потоку і чудового охолодження.
Конструкція на 2.5 слота
Відеокарта Prime GeForce RTX 5070 має 2.5-слотову конструкцію з ретельно продуманим компонуванням кожуха, радіатора і теплових трубок, що дає змогу трьом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляцію бічної панелі корпусу і забезпечувати оптимальні теплові характеристики.
Модернізації Axial-tech
Три перевірені вентилятори Axial-tech оснащені меншою маточиною, яка дає змогу використовувати довші лопаті, і бар’єрним кільцем для збільшення спрямованого донизу тиску повітря, що забезпечує нижчі температури, менший рівень шуму і вищу продуктивність.
Технологія 0 дБ
Усі три вентилятори зу
Артикул виробника: PRIME-RTX5070-O12G
id mcrtr-305325
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| VIVO (Video In Video Out) | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 12 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5070 |
| Довжина відеокарти | 304 мм |
| Живлення відеокарти | 16-pin |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 3 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | є |
| Рекомендований БЖ | 750 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серія | PRIME |
| Тактова частота GPU | 2587 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 28000 МГц |
- Ціна: 47 653 ₴


