
Відеокарта Radeon RX 9070 XT, PowerColor, Hellhound, 16Gb GDDR6, 256-bit, HDMI/3xDP, 3010/20000 MHz, 2x8-pin (RX9070XT 16G-L/OC)
50 625 ₴
- Немає в наявності
- Код: 140695
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Потужність у кожному відтінку
Hellhound - непохитний вартовий ігрового царства, що забезпечує непохитну надійність і міць для всіх геймерів. Потужна та елегантна, вона завжди готова відповісти на виклик битви. У цьому поколінні з’явився новий колір світлодіодів - аметистово-фіолетовий, що забезпечує приголомшливе атмосферне світіння для вашого ПК. Hellhound не просто грає – вона домінує, визначаючи стиль ігрового світу.
Завдяки потрійному кільцю вентиляторів, 4 x 6 тепловим трубкам та мідній пластині, що безпосередньо контактує з GPU та VRAM, забезпечується виняткова ефективність охолодження. Завдяки чудовій фазовій конструкції VRM та цифровій системі моніторингу DrMOS з IMON у реальному часі, він забезпечує стабільну та високопродуктивну роботу у напружених ігрових сесіях. Hellhound - ваш вірний союзник у запалі битви.
Інтелектуальний контролер вентилятора
Завдяки інтелектуальному чіпу, що визначає температуру, вентилятори починають працювати, коли температура GPU досяг
Артикул виробника: RX9070XT 16G-L/OC
id mcrtr-305465
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerColor |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RX 9070 XT |
| Довжина відеокарти | 327 мм |
| Живлення відеокарти | 2 x 8-pin |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 3 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 850 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серія | Hellhound |
| Тактова частота GPU | 3010 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 20000 МГц |
- Ціна: 50 625 ₴


