
Система рідинного охолодження ID-Cooling FX240 INF, чорний, Intel: 1851/1700/1200/2066/2011/1366/115x, AMD: AM4/AM5,
3 922 ₴
3 197 ₴
- В наявності
- Код: 140703
- +380 (67) 249-48-482ий номер
ID-Cooling FX240 INF — система водяного охолодження процесора, оснащена підсвіткою вентиляторів ARGB, яка подарує системі яскравий та неповторний вигляд.
Виріб оснащений алюмінієвим радіатором, який допомагає швидше охолодити процесор. Вентилятор має широкі лопаті, які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує 300~2000 обертів. Підключається пристрій за допомогою конекторів 4Pin ШІМ + 5V 3Pin ARGB.
Завдяки міцній нейлоновій структурі, довговічність трубки підвищується, мінімізуючи ризик згинання, розриву та витоку рідини. Дизайн виробу вирізняється яскравою підсвіткою, яка ідеально доповнить ігровий ПК із прозорою боковою панеллю.
Артикул виробника: FX240 INF
id mcrtr-305557
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | немає |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпи | 3-pin |
| Колір | Black |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Підсвічування | ARGB |
| Режим керування | PWM |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25 мм |
| Розмір радіатора | 276 x 120 x 27 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1150, 1200, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охолодження | рідинне охолодження |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 120 мм |
| Форм-фактор системи | 240 мм |
| Швидкість обертання вентиляторів | 300-2000 обертів/хв |
- Ціна: 3 197 ₴


