
Колонки GamePro GS290, чорний, 2 x 5 Вт, 2.0, USB, mini-jack (3.5 мм), RGB підсвічування
842 ₴
809 ₴
- В наявності
- Код: 140754
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Комп'ютерна акустична система із двох колонок може бути чудовим доповненням для вашого робочого місця.
Кожна колонка має потужність 3 Вт, що може забезпечити якісний звук для вашого комп'ютера.
2х дюймові динаміки забезпечать якісний звук, що дозволить насолоджуватися високою якістю звуку під час перегляду відео, прослуховування музики або гри.
Підключення акустичної системи до комп'ютера відбувається за допомогою кабелю USB та AUX 3.5 мм. Це дозволяє забезпечити зручне підключення без необхідності живлення від мережі.
7-колірне підсвічування з ефектом переливання може створити прекрасну атмосферу під час роботи з комп'ютером. Це може бути особливо корисно під час вечірньої роботи або гри в темному приміщенні.
Артикул виробника: GS290
id mcrtr-306193
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Комп'ютерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | USB, mini-jack 3.5 мм |
| Аудіосистема | 2 |
| Вага (кг) | 0.38 кг |
| Габарити колонки | 11.9 х 7.2 х 7.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Живлення | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | немає |
| Підсвічування | RGB |
- Ціна: 809 ₴


