
Корпус MSI MAG FORGE 320R AIRFLOW, білий, без БЖ, Mid Tower, для ATX / Micro-ATX / Mini-ITX, 2xUSB 3.2, макс. CPU - 160 мм / VGA -
5 465 ₴
4 980 ₴
- В наявності
- Код: 140789
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Серія MAG стоїть поруч із геймерами в гонитві за перемогами.
Завдяки додаванню елементів військового дизайну в ці ігрові продукти вони стали символом міцності та довговічності.
ВІДЧУЙ ПОТУЖНІСТЬ
Передня сітчаста панель дозволяє свіжому повітрю легко і без перешкод надходити в корпус, забезпечуючи найкращу ефективність охолодження системи.
Особливості:
Підтримує системи рідинного охолодження до 360 мм і великі відеокарти 40-вої серії.
Підтримує встановлення до 11 корпусних вентиляторів, забезпечуючи вентиляцію та сталу продуктивність всієї системи.
Вентилятори ARGB та плата керування забезпечують вражаюче підсвічування.
Бічна панель із загартованого скла.
Протипиловий фільтр на верхніх вентиляційних отворах легко знімається для чищення завдяки магнітному кріпленню.
Зручні кабелі спрощують процес збірки.
Кнопка LED забезпечує керування 9 світловими ефектами.
Артикул виробника: MAG FORGE 320R AIRFLOW WH
id mcrtr-306466
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 498 x 472.5 x 210 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Колір | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 390 мм |
| Місць для вентиляторів | 9 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | немає |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
- Ціна: 4 980 ₴


