-23%

Корпус MSI MAG FORGE M100R, білий, без БЖ, Micro Tower, для Micro-ATX / Mini-ITX, 1xUSB 3.2 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 160 мм / VGA
4 268 ₴
3 304 ₴
- В наявності
- Код: 140790
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус MSI MAG FORGE M100R
- Можна встановити до 6 системних вентиляторів, забезпечуючи вентиляцію та стабільну роботу всієї системи.
- Бічна панель із загартованого скла, що відбиває світлові ефекти RGB
- Магнітний фільтр на верхніх вентиляційних отворах легко знімається для очищення.
- Використовуйте кабель вентилятора, щоб створити більше можливостей для додавання нових вентиляторів у вашу систему.
- Легко переглядайте профілі та обирайте улюблений
- Вбудовані вентилятори ARGB з яскравим підсвічуванням і яскравими світловими ефектами
- За допомогою кнопки LED-перемикача можна інтуїтивно керувати та перемикати 9 світлових ефектів.
- Розсіювання тепла
- Вам не потрібно турбуватися про охолодження системи за допомогою ігрових корпусів.
Сумісність з обладнанням
Ігрові корпуси пропонують широку підтримку для встановлення апаратних компонентів.
Простота встановлення
Ігр
Артикул виробника: MAG FORGE M100R WHITE
id mcrtr-306470
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 423 x 388 x 200 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Колір | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 300 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | немає |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Micro Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 304 ₴


