
Відеокарта GeForce RTX 5070, Palit, Infinity 3, 12Gb GDDR7, 192-bit, HDMI/3xDP, 2512/28000 MHz, 16-pin (NE75070019K9-GB2050S)
46 917 ₴
43 033 ₴
- В наявності
- Код: 140880
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Нова ера SFF-потужностей: Infinity 3 Series
SFF-складання набирають популярності з цілком зрозумілих причин. Вони економлять місце, зменшують безладдя та забезпечують більшу портативність. Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 Series створена з цією метою - забезпечити потужність висококласного GPU у форм-факторі, що міститься в компактних корпусах ПК. Графічні процесори GeForce RTX 50, що працюють на базі NVIDIA Blackwell, надають геймерам і творцям ігор приголомшливі можливості штучного інтелекту.
Чудове трасування променів та ІІ
RTX - це найпередовіша платформа для повного трасування променів та нейронних технологій рендерингу, які революціонізують наші ігри та творчість. Більше 700 ігор та програм використовують RTX для забезпечення реалістичної графіки та неймовірно високої продуктивності завдяки передовим функціям штучного інтелекту, таким як DLSS Multi Frame Generation.
Висока швидкість. Чудові візуальні ефекти. На основі штучного інтелекту
DLSS - це ре
Артикул виробника: NE75070019K9-GB2050S
id mcrtr-306889
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palit |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 12 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5070 |
| Довжина відеокарти | 292 мм |
| Живлення відеокарти | 16-pin |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 2 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 650 Вт і більше |
| Розгін | немає |
| Серія | Infinity |
| Тактова частота GPU | 2512 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 28000 МГц |
- Ціна: 43 033 ₴


