
Відеокарта GeForce RTX 5090, Asus, ROG Astral OC, 32Gb GDDR7, 512-bit, 2xHDMI/3xDP, 2610/28000 MHz, 16-pin
202 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 140883
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Останній рубіж
Нове сімейство ROG Astral було натхненне безмежними просторами і красою космосу, і це свідчення нескінченної відданості дослідженню і визначенню нових кордонів. У цьому дусі ROG Astral GeForce RTX 5090 представляє першу відеокарту ROG із чотирма вентиляторами в поєднанні із запатентованою випаровувальною камерою, збільшеною щільністю ребер радіатора, термопрокладкою графічного процесора зі зміною фази, високими тактовими частотами за замовчуванням, посиленим подаванням живлення та багатьом іншим. Ці преміальні інновації, посилені привабливою литою рамою та металевим кронштейном графічного процесора, об’єднуються для забезпечення абсолютної продуктивності, яка може впоратися навіть із найвимогливішими ігровими сценаріями.
Створено для досконалості
Рухомою пристрастю до інновацій і прагненням до точності, ASUS створили ROG Astral. Натхненний чудесами всесвіту, він поєднує в собі мистецтво і технології, досягаючи зоряного охолодження і неперевершеної продуктивност
Артикул виробника: ROG-ASTRAL-RTX5090-O32G-GAMING
id mcrtr-306996
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 2 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 32 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5090 |
| Довжина відеокарти | 358 мм |
| Живлення відеокарти | 16-pin |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 4 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | ARGB |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 1000 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серія | ROG Astral |
| Тактова частота GPU | 2610 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 28000 МГц |
- Ціна: 202 350 ₴


