
Відеокарта GeForce RTX 5090, Asus, TUF GAMING OC, 32Gb GDDR7, 512-bit, 2xHDMI/3xDP, 2580/28000 MHz, 16-pin
233 280 ₴
230 660 ₴
- В наявності
- Код: 140889
- +380 (67) 249-48-482ий номер
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5090
Архітектуру NVIDIA Blackwell поліпшено завдяки поліпшеному охолодженню та подачі живлення, посилено міцними посиленнями для виняткової довговічності. Захоплюйте, завантажуйте і домінуйте з TUF Gaming GeForce RTX 5090, розробленою для роботи в найсуворіших умовах і забезпечення неперевершеної продуктивності.
Дроселі та МОП-транзистори TUF
Сертифіковані військові дроселі TUF і МОП-транзистори забезпечують надійне подавання живлення на процесор, що може допомогти підвищити стабільність системи.
Конденсатори TUF
Чорні металеві конденсатори TUF 5K забезпечують на 52% ширший температурний діапазон і в 2.5 раза триваліший термін служби, ніж стандартні конденсатори.
Термопрокладка графічного процесора з фазовим переходом
Преміальна термопрокладка з фазовим переходом для графічного процесора, ефективно заповнюючи зазори між графічним процесором і тепловим модулем, забезпечує чудову теплопровідність і поліпшене розсіювання тепла, гарантуючи оп
Артикул виробника: TUF-RTX5090-O32G-GAMING
id mcrtr-307019
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | ігрові |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Серія | TUF |
| Частота пам'яті | 28000 МГц |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Підсвічування | ARGB |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Живлення відеокарти | 16-pin |
| Тактова частота GPU | 2580 МГц |
| Графічний процесор | RTX 5090 |
| Виробник GPU | nVidia |
| HDMI | 2 |
| Розгін | OC |
| VGA | немає |
| Рекомендований БЖ | 1000 Вт і більше |
| DVI | немає |
| Type-C | немає |
| Довжина відеокарти | 348 мм |
| Кількість займаних слотів | 4 слоти |
| Відеопам'ять | 32 ГБ |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| Підтримка UHD | 8K |
- Ціна: 230 660 ₴


