
Корпус 1stPlayer T5-WH-4F1-W, білий, без БЖ, Mini Tower, Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.0 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 165 мм / VGA -
2 783 ₴
1 791 ₴
- В наявності
- Код: 140894
- +380 (67) 249-48-482ий номер
1stPlayer була заснована в Гуанчжоу у 2010 році з єдиною метою – створити унікальний та неповторний ігровий досвід для геймерів у всьому світі. За відносно короткий час 1stPlayer перетворився зі стартапу на відомого постачальника високопродуктивних та якісних периферійних пристроїв для геймерів у всьому світі.
Прагнучи надати геймерам високопродуктивні периферійні пристрої та компоненти для ПК, 1stPlayer пропонує повний спектр продуктів для оснащення геймерів, моддерів та ентузіастів, включаючи блоки живлення, комп’ютерні корпуси, механічні клавіатури, ігрові миші, килимки для миші, ігрові крісла та столи, ігрові гарні .
Артикул виробника: T5-WH-4F1-W
id mcrtr-307072
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 422 x 377 x 210 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Колір | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 240 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Mini Tower |
- Ціна: 1 791 ₴


