-42%

Корпус 1stPlayer X2-M, чорний, без БЖ, Mini Tower, Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс. CPU - 165 мм / VGA - 310 мм,
2 680 ₴
1 559 ₴
- В наявності
- Код: 140895
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель комп'ютерного корпусу X2-M від китайського виробника 1stPlayer виконана в форм-факторі Mini Tower. Підтримується установка материнської плати з форм-фактором MicroATX.
Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 310 мм.
Максимальна підтримувана висота процесорного кулера - 157 мм.
На корпусі розташувалися такі порти введення/виводу - 1хUSB3.0, 1хUSB2.0, Audio
Артикул виробника: X2-M-BK-4F1
id mcrtr-307074
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 401 x 322 x 210 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 310 мм |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | RGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 240 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Mini Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 559 ₴


