-14%

Корпус 1stPlayer D4-WH-4F1-W, білий, без БЖ, Midi Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.0 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 160 мм /
2 805 ₴
2 402 ₴
- В наявності
- Код: 140898
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1stPlayer D4-WH-4F1-W — корпус зі стильним яскравим дизайном, призначений для збірки ігрового ПК. Виконаний в типорозмірі Midi-Tower, підтримує встановлення материнських плат формфактора ATX, Mini-ITX та micro ATX.
Корпус оснащений прозорою боковою панеллю, яка дозволяє встановити компоненти із яскравою підсвіткою. Сітчаста структура корпусу забезпечить вдалу вентиляцію системи. Виріб не має встановленого блоку живлення, а тому користувач може самостійно вибрати елемент з необхідним рівнем потужності.
Основні характеристики:
- вбудовані вентилятори 4х120 мм Color LED;
- максимальна довжина відеокарти для встановлення - 305;
- максимальна висота кулера процесора - 160 мм;
- на корпусі спереду розташовані порти - 1xUSB3.0, 2xUSB2.0, 2хAudio.
Артикул виробника: D4-WH-4F1-W
id mcrtr-307087
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 447 x 380 x 190 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Колір | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 305 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | RGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 240 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 402 ₴


