
Монитор 27' Xiaomi Monitor A27Qi 2K, черный, WLED, IPS, 2560x1440 (16:9), 100 Гц, 6 мс, 250 кд/м?, 1000:1, 178°/178°, HDMI/DP,
9 282 ₴
8 514 ₴
- В наявності
- Код: 140905
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Якщо ти цінуєш якість зображення та зручність у роботі, монітор Xiaomi 2K Monitor A27Qi точно стане твоїм вірним супутником. З екраном роздільною здатністю 2K і частотою оновлення 100Hz він забезпечить чітке зображення без затримок і розмивань. Широкий колірний обхват (95% DCI-P3 і 100% sRGB) подарує тобі неймовірно точні й насичені кольори, а сертифікати TÜV Rheinland і Low Blue Light (Software) забезпечать комфорт для очей, навіть при тривалих сесіях. Панель IPS з глибиною кольору 8 біт і точністю ΔE <2 гарантує неймовірно точну передачу кольору, що підходить для найвибагливіших завдань. Xiaomi 2K Monitor A27Qi — це ідеальний вибір для тих, хто шукає стильний та функціональний монітор для роботи та розваг.

Особливості монітора Xiaomi Monitor A27Qi 2K (ELA5812EU)
- Відкрий для себе ід
Артикул производителя: 1125535
id mcrtr-307149
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Екран | |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | 1 |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 75x75 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 4.2 кг |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 6 мс |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 612.5x453x170.7 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 27" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 36 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
- Ціна: 8 514 ₴


